• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (prac.poměr lze prodloužit na dobu neurčitou)

  • Požadovaná dovednost:
    Jiné (bezúhonnost dle zák.č.108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • Nabízená mzda:
    19 700 - 22 000 Kč/měsíc
Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Bílá Voda

AKTUALIZACE 27.5.2022
První kontakt písemný, telefonický (osobní POUZE po domluvě)
PRACOVNÍ DOBA:
- 12ti hodinové směny v nepřetržitém provozu
POŽADUJEME:
- kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením
- výhodou je kurz pracovníka v přímé péči (pracovníka v sociálních službách)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- péče o muže seniory v domově pro seniory

Detaily o pracovním místě:
Firma: Institut Krista Velekněze, z.s.
Okres Bílá Voda
Pracovní pozice Pracovník/pracovnice v sociálních službách
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 700 - 22 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 14. 3. 2022
Odpovědět na inzerát    55 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Bílá Voda - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/pracovnice v sociálních službách ve městě Bílá Voda? Pošlete svůj životopis firmě Institut Krista Velekněze, z.s. ještě dnes.