Pracovník - pracovnice ostrahy, strážný - strážná, vrátný - vrátná

Trutnov, Dvůr Králové nad Labem

PRACOVNÍK - PRACOVNICE OSTRAHY, STRÁŽNÝ- STRÁŽNÁ , VRÁTNÝ - VRÁTNÁ
Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), obchůzky areálu, evidenci příchozích a odchozích osob a vozidel, atd.
Nabízíme: pravidelně vyplácená mzda, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku .
Certifikát strážného vítán, případně můžeme zajistit absolvování zkoušky, čistý trestní rejstřík. Pro účely výběrového řízení, souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
KONTAKT NEJPRVE EMAILEM NEBO TELEFONICKY( ve všední dny od 8.00 - 15.00 hodin).

Detaily o pracovním místě:
Firma: BPSA s.r.o.
Okres Dvůr Králové nad Labem
Odvětví práce Obrana a ochrana
Pracovní pozice Pracovník - pracovnice ostrahy, strážný - strážná, vrátný - vrátná
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 15 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

BPSA s.r.o.
BPSA s.r.o. - pracoviště, Dvůr Králové nad Labem
  • Kontaktní osoba: Kvapilová
  • Telefon: +420 734 300 442
  • E-mail: nabor@bpsa.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník - pracovnice ostrahy, strážný - strážná, vrátný - vrátná ve městě Dvůr Králové nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě BPSA s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Dvůr Králové nad Labem - Obrana a ochrana
Dvůr Králové nad Labem - nejbližší úřady práce