• Směnnost
  Nepřetržitý provoz
 • Min. požadované vzdělání:
  Základní + praktická škola
 • Počet pracovních míst:
  1

 • Pracovněprávní vztah:
  Pracovní poměr - plný úvazek
 • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
  Absolventy
  Zdravé osoby
 • Nabízené výhody k volnému místu:
  Dovolená navíc

  Jiné výhody (možnost dalšího vzdělávání)

 • Požadovaná dovednost:
  Práce s PCPráce s PC - tabulkový procesor (Excel)Práce s PC - prezentační softwarePráce s PC - internet a elektronická pošta
 • Nabízená mzda:
  20 500 Kč/měsíc
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- NEPEDAGOGICKÝ VÝCHOVNÝ PRACOVNÍK/ICE
České Budějovice

Městská charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Požadavky: dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost empatie a sociálního cítění, ohleduplnost, tolerance, odolnost vůči psychické zátěži, trpělivost, respekt vůči klientům, schopnost týmové spolupráce a efektivní organizace vlastní práce, zájem o práci se sociálně znevýhodněnými, schopnost sebereflexe, znalost práce na PC (Outlook, Excel, PowerPoint), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Náplň práce: přímá práce s osobami bez přístřeší ve službách azylového domu pro muže (Dům sv. Pavla - Riegrova 32, České Budějovice), podpora klientů v řešení nepříznivé životní situace spojené se ztrátou bydlení, zajištění přechodného ubytování a podpory klientů azylového domu, vytváření bezpečného prostředí a realizace aktivizačních činností k získání dovedností potřebných pro návrat do běžného života, vedení potřebné dokumentace spojené se sociální službou.
Nabízme: smysluplnou práci, práci vhodnou i pro studenty, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, nástup dohodou.
Nástupní mzda: od 20 500 Kč + pravidelné odměny (očekávaná hrubá mzda 27 000 Kč/měsíc).
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis a motivační dopis Bc. Petře Vohlídalové, petra.vohlidalova@cbudejovice.charita.cz. Další informace na tel. čísle: 776 655 305.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Městská charita České Budějovice
Okres České Budějovice
Pracovní pozice PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- NEPEDAGOGICKÝ VÝCHOVNÝ PRACOVNÍK/ICE
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 500 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- NEPEDAGOGICKÝ VÝCHOVNÝ PRACOVNÍK/ICE ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Městská charita České Budějovice ještě dnes.
České Budějovice - nejbližší úřady práce