Pracovník expedice
Jiříkov

Místo výkonu práce:
Mánesova č.p. 154/16, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov

Nástup možný ihned.

Požadavky: zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, časová flexibilita, výpis z TR, týmový duch, dobrý zdravotní stav (práce náročná především na svalové skupiny ruky - předloktí, zápěstí)
Náplň práce: příprava a balení zboží pro expedici a přepravu, manipulace se zbožím, plnění expedičních plánů, další potřebné práce v logistickém skladu.
Výhodou: potravinářský průkaz, zkušenosti z expedičního skladu, němčina

Nabízíme: 3 dny dovolené navíc, zaměstnanecké slevy

Kontakt: Dagmar Klinská, e-mail: dagmar.klinska@pdzsro.com, personalni@pdzsro.com

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PDZ Group s.r.o.
Okres Jiříkov
Odvětví práce
Pracovní pozice Pracovník expedice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 90 Kč Kč/hod.
Nabídka přidána: 23. 8. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

PDZ Group s.r.o.
PDZ Group s.r.o., Jiříkov, Mánesova /
  • Kontaktní osoba: Dagmar Klinská
  • Telefon:
  • E-mail: dagmar.klinska@pdzsro.com
Jiříkov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník expedice ve městě Jiříkov? Pošlete svůj životopis firmě PDZ Group s.r.o. ještě dnes.