Pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 Kč/měsíc

Pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 Kč/měsíc
Chomutov, ChomutovNabídka:

Požadavky: Chcete pracovat v čistém a klidném prostředí a vydělat si až 35 000 Kč za měsíc? Máme pro vás příjemnou práci v moderním skladu u Prahy se spoustou výhod! Na pracoviště i zpět vás bezplatně dovezeme, dostanete velký oběd za skvělou cenu a pití zcela zdarma. Můžete se těšit na fajn kolegy a spoustu zábavy v práci i mimo ni. Rádi občas zorganizujeme grilovačku na terase, oslavíme narozeniny nebo různé svátky jako Halloween či svatého Martina, kterého vždy společně zajíme pořádnou svatomartinskou husou. Jednou za rok pořádáme velkou oslavu pro všechny, kterou si můžete užít s celou rodinu. Neváhejte a volejte zdarma na 800 856 856.Co Vás v práci čeká?

* práce v moderním distribučním centru* manipulace se zásilkami (práce se skenerem, balení, zadávání do systému, přesuny)* zajímavé aktivity pro vás a vaše blízké (oslavy narozenin, velká akce mimo pracoviště i s členy rodiny, např.oslava a živé vystoupení kapely, oslavy svátků jako Halloween, MDŽ, sv. Valentýn, sv. Martin, akce pro celou rodinu - malování na tvář, převleky, dárečky)* klidné a čisté prostředí* přátelský přístup* práce v nepřetržitém provozu* pracovní doba 10 hodin - pouze však 4 dny v týdnu (3 máte volno)* možnost zkráceného úvazku pouze na 3 dny v týdnu* mzda až 35 000 Kč měsíčně (176 Kč/hod = základ 160 Kč/h + bonus až 10 %)Co vám nabízíme?

* bonus za doporučení kolegy až 18 000 Kč* možnost týdenních záloh* svozová doprava zdarma z mnoha míst v ČR (autobusy vybaveny klimatizací a wifi)* bohaté obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo a salát nebo dezert)* voda, káva a čaj na pracovišti zcela zdarma* pracoviště je moderní, čisté a klidné, k práci hraje rádio* pracuje se ve vlastním oblečení bez nepohodlných pracovních uniforem a pomůcekCo požadujeme?

* plnoletost* dobrý zdravotní stavZaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "mám zájem", vyplňte kontaktní formulář a budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Chomutov
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 Kč/měsíc
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 500 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc 28500 - 35000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 Kč/měsíc ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chomutov - Výroba a provoz