• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    18 000 - 22 000 Kč/měsíc
Pracovník/ce v sociální službě
Hřebeč

Provozujeme komunitní centrum pro osoby s poruchou autistického spektra (PAS).
Jsme zařízení rodinného typu: chráněné bydlení a odlehčovací služba.

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, praxe v oboru vítána, empatický a pozitivní přístup k osobám s PAS,
flexibilitu a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Výhodou je orientace v problematice osob s autismem a kurz pracovníka v sociálních službách.

Náplň práce:
podpora při zvládání běžných denních činností uživatelů služeb, pomoc při zajištění a přípravě stravy, při úkonech sebeobsluhy, pomoc při hygieně a oblékání, aktivizace v třísměnném provozu.
Doplňování individuální dokumentace.

Nabízíme:
- pracovní poměr - plný nebo částečný - dle domluvy, DPP,
- mzdu až 22 000,- Kč při plném úvazku,
- nástup ihned nebo dle domluvy,
- pravidelné supervize a příležitost se dále vzdělávat,
- práci na dobu určitou s možností prodloužení,
- práci v přátelském kolektivu.

Své strukturované životopisy posílejte na email: vitejops@seznam.cz. Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Vítej ... o.p.s.
Okres Hřebeč
Pracovní pozice Pracovník/ce v sociální službě
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 - 22 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 28. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hřebeč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce v sociální službě ve městě Hřebeč? Pošlete svůj životopis firmě Vítej ... o.p.s. ještě dnes.
Hřebeč - nejbližší úřady práce