Pracovník/-ce soustruhu v Chomutově, až 150 Kč/hod + ubytování zajištěno
Chomutov

Náplň práce

  • Práce ve 3 směnném provozu
  • Obsluha klasického soustruhu
  • Kontrola obrobených výrobků a jejich rozměrů

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • práce v 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzda 125 Kč/hod netto
  • třísměnný provoz
  • zajištěné ubytování – 30 Kč/noc
  • možnost pravidelných záloh
  • místo výkonu práce Chomutov, Ústecký kraj
  • nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Chomutov
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Pracovník/-ce soustruhu v Chomutově, až 150 Kč/hod + ubytování zajištěno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 135-150 Kč/hod.
Nabídka přidána: 16. 8. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/-ce soustruhu v Chomutově, až 150 Kč/hod + ubytování zajištěno ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chomutov - Manuální práce

Hledáte brigády v Chomutov? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Chomutov - nejbližší úřady práce