Pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba
Borová

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb., naplňování individuálních plánů s uživatelem, nácvik jednotlivých motorických činností.
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (není podmínkou)
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, možnost sebevzdělávání a seberealizace
KONTAKT: osobně (Eimova 294, Polička 572 01), telefonicky (po - pá 8 - 14.30h), e-mailem

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Svazek obcí AZASS
Okres Borová
Odvětví práce
Pracovní pozice Pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 500 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

Svazek obcí AZASS
Svazek obcí AZASS, Borová, /
  • Kontaktní osoba: Zdeňka Martinková
  • Telefon: 732 453 019
  • E-mail: martinkova.azass@tiscali.cz
Borová - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba ve městě Borová? Pošlete svůj životopis firmě Svazek obcí AZASS ještě dnes.