• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC
  • Nabízená mzda:
    9 150 Kč/měsíc
Pracovník/ce pobočky Pošty Partner
Valeč

Kontakt: Holubcová Michaela, tel.: 777 176 974
Náplň práce:
- Poskytování poštovních služeb např. příjem x výdej poštovních poukázek, listovních zásilek, balíků apod.
Požadujeme:
- Pracovitost, loajalitu, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost jednat s lidmi
- Čistý trestní rejstřík, ochotu se vzdělávat
- Dobrou uživatelskou znalost práce na počítači (Windows, MS Office, Internet, Outlook)
- Minimální vzdělání - střední odborné (vyučení)
Náležitosti písemné přihlášky a povinné přílohy:
- Jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče, datum a podpis
- Životopis s uvedením údajů o dosavadním zaměstnání a odborných znalostech uchazeče
- Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Nabídky doručte osobně na podatelnu OÚ Valeč nebo písemně na adresu:
Obecní úřad Valeč, Náměstí 119, 364 55 Valeč
Bližší informace: Michaela Holubcová, tel.: 777 176 974
Přihlášky do výběrového řízení je nutné doručit Obecnímu úřadu ve Valči v termínu
do 11. října 2021 do 13:00 hodin včetně.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Obec Valeč
Okres Valeč
Pracovní pozice Pracovník/ce pobočky Pošty Partner
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 9 150 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 9. 2021
Valeč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník/ce pobočky Pošty Partner ve městě Valeč? Pošlete svůj životopis firmě Obec Valeč ještě dnes.
Valeč - nejbližší úřady práce