Zpět na vyhledávání práce    58 lidí si prohlédlo tuto nabídku práce.

Pracovník/ce obchodního úseku (sales and marketing)

Široký Důl

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v ČR i zahraničí, obchodní vyjednávání a zpracování cenových nabídek, práce v týmu při vyjasňování požadavků zákazníka
POŽADAVKY: minimální SŠ vzdělání - technické zaměření výhodou, znalost AJ na úrovni vedení obchodního jednání, včetně písemné komunikace, práce na PC, MS Office, ŘP sk. B - aktivní řidič
NABÍZÍME: pro naše zaměstnance připravujeme výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek, příspěvky na stravování, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: osobně, telefonicky (po-pá 7-14h), e-mailem

Detaily o pracovním místě:
Firma: FLÍDR s.r.o.
Okres Široký Důl
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Pracovník/ce obchodního úseku (sales and marketing)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 35 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 10. 2019