Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Pracovníci v sociálních službách - koordinátor
Cerhenice

První kontakt:
Vetešníková Hana Mgr., tel.: 321 796 232, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: vetesnikova@usphradek.cz,
osobně: Červený Hrádek 45, Po - Pá 8 - 10 hod.

Náplň práce:
Individuální plánování služby klientů, role klíčového pracovníka, jednoduché účtování nákupů a stravného klientů v chráněném bydlení Cerhenice.

První smlouva na dobu určitou jeden rok, po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Požadavky:
Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody:
Wellness pobyty, příspěvek zaměstnavatele na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.