PRACOVNICE/K ÚKLIDU - Kostelec n. Orlicí
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Úklid společných prostor, toalet ,sprch

CO POŽADUJEME?

  • Samostatnost, spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Zdravotní způsobilost

CO NABÍZÍME?

  • 87,5 Kč/hodinu
  • Pondělí až neděle 6 - 11 hod
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • HPP
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP a OZZ
  • Místo výkonu práce: Pobytové středisko Kostelec nad Orlicí