Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda

Bor

Místo výkonu práce: Bor u Tachova / Nová hospoda
Bor u Tachova
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nutná vlastní doprava, ranní a odpolední směny, Přivydělejte si k důchodu, Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Šárka Štruncová
Směnnost :

  • směnný provoz
Náplň práce
Jedná se o práci na 8 hodin denně, ranní nebo odpolední směna. Náplní Vaší práce bude provádění pravidelného úklidu a zajištění pořádku a čistoty. Příspěvek na dopravu do zaměstnání - doprava nutná vlastní.Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP.Potřebujete si vydělat? Hledáte práci v úklidu na plný úvazek? Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku, vše dle potřeby zaměstnance.Domluvené podmínky v průběhu pracovního poměru neměníme – u nás dohodnuté hodiny dostanete!
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, občanský průkaz
Hodinová mzda: 130 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Bor
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda ve městě Bor? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.