Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod

Místo výkonu práce:Havlíčkův Brod
Práci budete vykonávat v objektu společnosti Futaba Czech, s.r.o. v Havlíčkově Brodě.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Havlíčkův Brod
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Kontakt
Lenka Cingelová
Telefon: +420 567 301 370 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: jihlava@diseven.cz

Mobil: +420 602 480 509
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Hledáme vedoucího ostrahy objektu. Náplní Vaší práce bude evidence návštěv, kontrola objektu, vedení dokumentace, kontrola odchodu zaměstnanců apod.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: 110 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: spolehlivost,pracovní flexibilitu,trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres Havlíčkův Brod
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Havlíčkův Brod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: - Kč
Nabídka přidána: 23. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    408 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Havlíčkův Brod - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Havlíčkův Brod ve městě Havlíčkův Brod? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.