Pomocný pracovník ve zdravotnictví - praxe ve zdravotnictví

Praha hl.m., Praha

MÍSTO VÝKONU : U nemocnice č.p. 499/2, Nové Město, 128 00 Praha 28
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Toušková Kateřina, e-mail: Katerina.Touskova@vfn.cz

Pracovní náplň:

" pomocné práce ve zdravotnickém provozu na klinikách VFN

Požadujeme:

" Čistý trestní rejstřík
" Flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti
" Dobré komunikační dovednosti
" Svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

V případě zájmu předem zašlete životopis na adresu Katerina.Touskova@vfn.cz

Zaměstnanecké výhody :

" Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy
" Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu
" Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů
" Aktivní podpora studia
" 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.
" Příspěvek na stravování
" Další zaměstnanecké benefity

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Okres Praha
Odvětví práce Služby
Pracovní pozice Pomocný pracovník ve zdravotnictví - praxe ve zdravotnictví
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 000 Kč
Nabídka přidána: 21. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocný pracovník ve zdravotnictví - praxe ve zdravotnictví ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Všeobecná fakultní nemocnice v Praze ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Služby