Pomocný dělník ve výrobě dveří - 135 Kč/hod.
Vyškov, Vyškov

Pro dynamicky rozvíjející se společnost, která vyrábí dveře a zárubně hledáme pomocné dělníky do výroby.

Co vás čeká

  • ruční vkládání dveří nebo jejich částí do výrobních strojů a odebírání
  • obsluha balícího stroje

Směny

  • pouze ranní směny 6:00-14:30 (min. 2x týdně práce přesčas)
  • volné víkendy a svátky

Co očekáváme

  • manuální zručnost - dobrou fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • chuť pracovat
  • práce vhodná pro muže (od 18 let)
  • spolupráce minimálně na 2 měsíce

Nabízíme

  • zálohy týdně na Váš bankovní účet
  • mzda 135 Kč/hod.
  • dlouhodobá spolupráce (minimálně na 2 měsíce)

V případě zájmu zašlete Váš kontakt a životopis. Ozveme se Vám do 2 pracovních dní.