Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Pomocníci pekaře, pekaři *
Mikulůvka

POMOCNÍCI PEKAŘE, PEKAŘI *
Požadujeme: praxe v potravinářském oboru výhodou
Náplň práce: upřesnění směnnosti - ranní a noční směna
Nabízíme: stravenky, příspěvek na praní, měsíční prémie 0-40%
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 733 712 764 nebo 731 614 037, případně e-mailem na: mzdy@consi.cz nebo consi@email.cz
ov.14.7.2020

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: CONSI - veřejná obchodní společnost
Okres Mikulůvka
Odvětví práce
Pracovní pozice Pomocníci pekaře, pekaři *
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 500 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 31. 8. 2018
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

CONSI - veřejná obchodní společnost
CONSI - veřejná obchodní společnost, Mikulůvka, /
  • Kontaktní osoba: Veronika Tomšejová / Hana Vaňková
  • Telefon: 733 712 764 / 731 614 037
  • E-mail: mzdy@consi.cz; consi@email.cz
Mikulůvka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocníci pekaře, pekaři * ve městě Mikulůvka? Pošlete svůj životopis firmě CONSI - veřejná obchodní společnost ještě dnes.