Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Týnec nad Sázavou

Pracoviště Týnec
Náplň práce:
- Práce v hlučném, teplém a prašném prostředí, obrábění kovů.
Dopravu na místo výkonu práce zaměstnavatel nezajišťuje
požadavky:
- základní vzdělání, základní znalosti práce s PC.
Pracovní doba:
- 6-14:30hod., 14:30-22hod.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: V.G.S. PARTNERS s.r.o.
Okres Týnec nad Sázavou
Odvětví práce
Pracovní pozice Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14 600 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 15. 9. 2018
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

V.G.S. PARTNERS s.r.o.
V.G.S. PARTNERS s.r.o., Týnec nad Sázavou, /
  • Kontaktní osoba: Grigorij Vdovičenko
  • Telefon: 774563373
  • E-mail: v.g.s@email.cz
Týnec nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení ve městě Týnec nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě V.G.S. PARTNERS s.r.o. ještě dnes.