Pomocné práce ve skladu - 160 Kč/hod – Hradec Králové
Hradec Králové

Jsi spolehlivý pracant? Nebojíš se fyzicky náročnější práce a hledáš práci na hlavní pracovní poměr? Pak hledáme právě tebe!

Přijmeme šikovné pracovníky do Hradce Králové. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

• Naskladňování a vyskladňování hotového materiálu

• Práce se skladovým terminálem

• Krátký/dlouhý týden – 12ti hodinové směny – od 7 do 19, o víkendu od 8 do 20

Požadujeme:

• Ochota, odpovědnost a spolehlivost, fyzickou zdatnost

• Čistý trestní rejstřík

• Manuální zručnost

Nabízíme:

• Mzdové ohodnocení 160 Kč/hod.

• Stabilní zázemí

• Dlouhodobou spolupráci

• Příplatky

• Férové jednání

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Hradec Králové
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Pomocné práce ve skladu - 160 Kč/hod – Hradec Králové
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 160 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocné práce ve skladu - 160 Kč/hod – Hradec Králové ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Manuální práce
Hradec Králové - nejbližší úřady práce