Pomocné práce na údržbě - částečný úvazek, 130 Kč/hod - nástup ihned
Přerov

Náplň práce:

- práce na ranní směnu – odpolední směna výhoda
- údržbářské práce ve slévárenském průmyslu  – pomocník/ce

- opravy, seřizování , hlášení poruch

- brigáda, nebo práce na zkrácený prac. úvazek

Požadujeme:

- nepravidelný pracovní režim

- brigáda, nebo práce na vedlejší pracovní poměr ( 20 – 37,5 hod)
- fyzická zdatnost

- manuální zručnost

Nabízíme:

- práci, nebo brigádu  ve stabilní společnosti na  DPP, nebo DPČ

-  místo výkonu práce Přerov
- základní mzda 129,90  Kč/hod brutto

-  nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Přerov
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Pomocné práce na údržbě - částečný úvazek, 130 Kč/hod - nástup ihned
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč/hod.
Nabídka přidána: 24. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocné práce na údržbě - částečný úvazek, 130 Kč/hod - nástup ihned ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přerov - Manuální práce

Hledáte brigády v Přerov? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Přerov - nejbližší úřady práce