Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Pomocná síla do kuchyně - výhradně pro OZP/OZZ
Vsetín

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - VÝHRADNĚ PRO OZP/OZZ
POŽADUJEME: Pečlivost, spolehlivost, nutnost vlastnit zdravotní průkaz.
NÁPLŇ PRÁCE: Mytí nádobí, úklid kuchyně, výdej jídel, příprava jídelny k výdeji obědů.
NABÍZÍME: Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné.
PRVNÍ KONTAKT: Osobně v místě výkonu, paní Martínková Martina, v době 8:00-11:00. Případně emailem: martinkova@irisa.cz

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: IRISA, výrobní družstvo
Okres Vsetín
Odvětví práce
Pracovní pozice Pomocná síla do kuchyně - výhradně pro OZP/OZZ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 10 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 14. 8. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

IRISA, výrobní družstvo
IRISA, výrobní družstvo, Vsetín, Jasenická /
  • Kontaktní osoba: Martina Martinková
  • Telefon: 571 484 442
  • E-mail: martinkova@irisa.cz
Vsetín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocná síla do kuchyně - výhradně pro OZP/OZZ ve městě Vsetín? Pošlete svůj životopis firmě IRISA, výrobní družstvo ještě dnes.