PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Karlovarský kraj, Karlovy Vary

POPIS POZICE:
Máti praxi v oblasti PLC programování? Hledáte příležitost být součástí nových projektů se zaměřím na automatizaci a robotizaci výroby/podniků?

Nabízím aktuálně možnost 2 pozic PLC PROGRAMÁTORA!
Pozice pro ČR
Pozice nabízející možnost cestování (primárně Německo)

Na pozici PLC PROGRAMÁTOR budete mít na starosti:

- Servisní činnost v oblasti procesní automatizace v energetickém průmyslu
- Zkoušky ve výrobních závodech v ČR nebo Německu
- Oživování poskytnuté technologie u zákazníků
- Programování řídících systémů, následné úpravy dle požadavků zákazníka

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady, kapesné
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou
- Odborné školící centrum, jazykové vzdělávání
- Přátelské pracovní prostředí
- Teambuildingové aktivity
- Sick days
- Příspěvek na stravování

POŽADAVKY:
- Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
- Vyhláška 50
- Týmového ducha - práce v minimálně dvoučlenném týmu
- Celková manuální zručnost
- Orientace v technické dokumentaci
- U pozice s výjezdy do Německa potřeba komunikativní angličtina - zaškolení v Německu
- Znalost systému Beckhoff TwinCAT velkou výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Karlovy Vary
Odvětví práce Programátor
Pracovní pozice PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 15. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Karlovy Vary - Programátor
Karlovy Vary - nejbližší úřady práce