PLC programátor
Liberecký kraj, Liberec, Liberec

POPIS POZICE:
Chcete uplatnit své zkušenosti z pozice programátora PLC nebo technika automatizace? Znáte vývojové prostředí Siemens TIA Portal? Umíte německy nebo anglicky tak, abyste mohli trochu pohovořit s kolegy? Tak nám pošlete svůj životopis!

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

* Programování řídících systémů v prostředí Siemens TIA Portal
* Pomoc při konstrukci a uvádění strojů a systémů do provozu
* Občasné služební cesty

BENEFITY:
Bonusy (roční, při splnění úkolu atd.)
Stravenky
Mobilní telefon
Opravdu rodinné prostředí s pohodovou atmosférou
Nejnovější vybavení a odborná školení

POŽADAVKY:
* Znalost prostředí Siemens TIA Portal
* Znalost AJ alespoň na úrovni B1
* Ochota cestovat