• Směnnost
    Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    22 250 Kč/měsíc
Plavčík
Varnsdorf

Místo výkonu práce: Barvířská 3083, Varnsdorf

Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce: dozor nad koupajícími se osobami i nad celým provozem bazénu, poskytování první pomoci, kontrola hygienického stavu vody a čistoty bazénu, provádění dezinfekce bazénu, kontrola technického stavu zařízení na čištění a úpravu a rozvod vody, čerpadel a výměníků.

Požadujeme: spolehlivost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu.

Kontakt: telefonicky, e-mailem. Ladistav Šerák, tel: 702 216 130, e-mail: vedouci.bazen@regiavdf.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: REGIA a.s.
Okres Varnsdorf
Pracovní pozice Plavčík
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 250 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Varnsdorf - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plavčík ve městě Varnsdorf? Pošlete svůj životopis firmě REGIA a.s. ještě dnes.
Varnsdorf - nejbližší úřady práce