Picker do skladu v Lovosicích - 25.000,- měsíčně
Lovosice

Nabídka:

Požadavky: Přijmeme nové pracovníky do skladu v Lovosicích. Vhodné pro muže i ženy.

Jedná se o jednoduchou manuální práci.

Pracoviště: Lovosice

Náplň práce:

- naskladnění a vyskladnění

- balení zboží

- manipulace se zbožím

- práce v režimu krátký - dlouhý týden - 12ti hodinové směny střídavě denní a noční směna

Požadujeme:

- věk minimálně 18 let

- český jazyk slovem i písmem

- manuální zručnost

- pracovitost

- spolehlivost

Nabízíme:

- spolupráce na dohodu - mzda 140 Kč/hod.

- nástup možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: Fajn práce s.r.o.
Okres Lovosice
Pracovní pozice Picker do skladu v Lovosicích - 25.000,- měsíčně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 135 - 140 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Lovosice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Picker do skladu v Lovosicích - 25.000,- měsíčně ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě Fajn práce s.r.o. ještě dnes.
Lovosice - nejbližší úřady práce