Pediatr
Jemnice, Jemnice

Náplň práce

  • Zajišťovat a poskytovat samostatnou praxi lékaře
  • Spolupracovat s kolegy ze spolupracujících klinik v rámci ČR & EU

Váš profil
  • VŠ vzdělání
  • Specializovanou způsobnost v oboru pediatrie/ praktický lékař/ internista
  • Praxi v oboru výhodou - atestace
  • Klientsky orientovaný přístup
  • Vstřícné a milé vystupování vůči pacientům
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – výhodou

Naše nabídka
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost získání stavebního pozemku či služebního bytu za výhodných podmínek
  • Kompletní podporu Back Office Praha (účetnictví, jednání s pojišťovnami atd.)
  • Práci v ambulantním provozu
  • V případě potřeby kompletní podpora s relokací
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání a spolupráce v rámci přeshraniční lékařské a lázeňské péče
  • Nadstandartní lékařská a lázeňská péče v rámci holdingu, i pro členy rodiny
  • Možnost čerpání produktů holdingu za zvýhodněných podmínek

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity