Péče o zákazníka s němčinou
Turnov

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

Reprezentace společnosti u zákazníka v oblasti kvality

Zajištění hodnocení a spokojenost zákazníka

Řešení reklamací a nápravných opatření

Zpracování plánů zkoušek výrobků v sériové výrobě

Zajištění dalších činností v oddělení kvality

Nabídka: CO OD NÁS ZÍSKÁTE:

Zajímavé finanční ohodnocení

Měsíční prémie a roční bonusy

Možnost home-office

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

5 týdnů dovolené

Vánoční poukazy

Odměny k životnímu a pracovnímu výročí, narození dítěte

Vzdělávací kurzy a školení

Požadavky: Nabízíme práci v prostředí, které zaměstnancům umožňuje uplatňovat své znalosti a dovednosti a rozvíjet potenciál. Máte zájem pracovat v inovativní společnosti, která klade důraz na rodinnou atmosféru mezi zaměstnanci, ale i na sociální odpovědnost? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Němčina na úrovni středně pokročilý

Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici

Znalost nástrojů řízení jakosti (APQP, FMEA, 8D reporty...)

Orientace ve výkresové dokumentaci, používání základních měřidel

Znalost zákaznických portálů (reklamace, vzorkování...)

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Turnov
Pracovní pozice Péče o zákazníka s němčinou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Péče o zákazníka s němčinou ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Turnov - nejbližší úřady práce