Parkour - trenér
Benešov, Benešov

Baví Tě práce s dětmi a miluješ sport? (Nejlépe parkour, gymnastiku, workout.) Potom hledáme právě Tebe! Jsme mladá a dynamická firma, která má blízko k technologiím, sportu a zdravému životnímu stylu. Rozšiřujeme svůj tým a nabízíme možnost spolupráce parkourovým nadšencům. Hledáme trenéry po celé ČR. (Místo, kde budeš děti trénovat přizpůsobíme Tvé lokalitě)

Náplň práce:

Příprava a realizace tréninků a dalšího programu pro děti. Vysvětlování a praktické ukázky cviků. Vzdělávání - rozhovory na téma spojené s tréninkem a osobním rozvojem. Dohled na dodržování bezpečnosti a hygienických předpisů. Vedení svěřeného oddílu a evidence docházky.

Nabízíme:

Práce pro organizaci, která zastřešuje nejlepší trenéry parkouru z celé České i Slovenské republiky

Práci s dětmi na kroužcích, workshopech, příměstských campech a táborech

Při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci

Možnosti kariérního růstu: asistent trenéra - trenér junior - senior trenér - hlavní trenér - TOP trenér

Finanční ohodnocení začíná od 100 Kč za hodinu, dle nastaveného systému odměn a intenzity spolupráce (vyšší trenérské pozice se mohou časem dostat až na 500 Kč za hodinu a další finanční i nefinanční bonusy)

Možnost zúčastňovat se komerčních show a natáčení reklam

Zvýhodněná cena parkourové licence

Flexibilní zkrácený úvazek na DPP nebo práce na ŽL.

Požadujeme:

Zkušenosti z oblasti sportu a s vedením dětí výhodou (učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí na táboře, skaut)

Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, kladný vztah k dětem

Chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat

Věk od 16 let

Pošlete prosím motivační dopis.