OSTRAHA PRODEJNY PENNY

Náchod, Hronov
  • Směnnost: Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazekDohoda o provedení práce
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyOZP s maximálně 2. stupněm invalidityZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (zprostředkování certifikátu strážného, interní školení atd.)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - základní dovednosti PC (pro kamerový systém)
  • Jazyky:
    - Čeština - Aktivní (slovem i písmem)
  • Nabízená mzda: 117 - 120 Kč/hod.

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce (DDP), turnusové služby. Po dohodě nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity (nesmí se však týkat pohybového ústrojí).

Náplň práce: pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob; kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem, výhodou - potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného.

Zaměstnavatel nabízí: práci na denní směny (6hod., 8hod. nebo 12hod. směny), nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt - paní Gebauerová Jitka, tel.: , Po - Pá od 09:00 hod. do 14:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: , nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: SEKURO & Group s.r.o.
Lokalita: Hronov
Pracovní pozice: OSTRAHA PRODEJNY PENNY
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 117 Kč - 120 Kč
Nabídka přidána: 26. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hronov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OSTRAHA PRODEJNY PENNY ve městě Hronov? Pošlete svůj životopis firmě SEKURO & Group s.r.o. ještě dnes.