• Směnnost
    Neurčeno
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    16 200 - 26 000 Kč/měsíc
Osobní rodinný asistent
Praha

Požadujeme především:
- alespoň základní přehled o problematice péče o děti s duševním onemocněním,
- sociální cítění (ne nutně sociální vzdělání),
- cit pro detail a organizační schopnosti,
- trpělivost při práci s celou rodinou pečující o dítě s duševním onemocněním,
- preciznost při vyplňování související dokumentace.
Hlavní náplň práce:
- organizace a kontrola práce multidisciplinárního týmu pod vedením rodinného konzultanta,
- organizační příprava kurzů pro pečující rodiče pod vedením rodinného konzultanta a externích lektorů,
- operativní pomoc rodinám při plnění cílů v rámci plánů podpory,
- vytváření prostoru pro společné sdílení příjemných chvil pro celou rodinu,
- hledání podpory v komunitě, kde rodina žije,
- upravování plánů podpory rodin,
- účast na závěrečném hodnocení plánů podpory,.
- asistence při stimulaci aktivity dětí s duševním onemocněním,
- poskytnutí součinnost při získávání dat a informací pro tvorbu metodiky.

Po uplynutí zkušení doby - homeoffice 1 den v týdnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Via Cordis, z.ú.
Okres Praha
Pracovní pozice Osobní rodinný asistent
Směnnost práce Neurčeno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 200 - 26 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Osobní rodinný asistent ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Via Cordis, z.ú. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce