OSOBNÍ KUCHAŘ/SPRÁVCE DOMU až 45 000 Kč, Praha 6
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Hledáme osobního kuchaře pro velvyslance, který bude zajišťovat běžné denní pohoštění ale i catering při společenských akcích.

Mezi další náplň práce se bude řadit:
* úklid kuchyně a dalších místností
* nákup a objednávání surovin
* dohled nad zásobami
* plánování jídelníčku
* plánování a organizace společenských akcí
* kontrola nákladů

Mzda: 35 - 45 000 Kč/ měsíc
Pracovní doba: pondělí - pátek 7 hodin denně
Lokalita: Praha 6

BENEFITY:
* pracovní doba 7 hodin/den = 35 hodin týden
* dodržují jak české, tak holandské státní svátky
* 25 dní dovolené
* 13. mzda

POŽADAVKY:
* zkušenosti na pozici kuchaře
* zkušenosti s organizací cateringů a akcí
* řidičský průkaz skupiny B
* AJ na komunikativní úrovni
* uživatelská znalost PC
* flexibilita

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice OSOBNÍ KUCHAŘ/SPRÁVCE DOMU až 45 000 Kč, Praha 6
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    161 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OSOBNÍ KUCHAŘ/SPRÁVCE DOMU až 45 000 Kč, Praha 6 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce