Operátor výroby topných panelů, kabelů a rohoží
Jeseník

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie

- Příspěvek na penzijní/životní připojištění

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí a nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění pro dům, kancelář, venkovní aplikace, ale i do průmyslových a zemědělských objektů, hledáme vhodného kandidáta na pozici OPERÁTOR VÝROBY TOPNÝCH PANELŮ, KABELŮ A ROHOŽÍ.

Náplň práce:

* práce na přípravě, montáži a balení elektrických topných systémů

* práce na montážní lince

* obsluha jednoduchých zařízení, práce se čtečkami čárových kódů

* práce s mechanickým a elektrickým ručním nářadím

Požadujeme:

* minimálně střední odborné vzdělání - vyučení

* manuální zručnost

* pečlivost, zodpovědnost

* základní znalost práce s PC

* ochotu pracovat přesčas

* pravidelnou docházku, dochvilnost

* dobrý zdravotní stav

* praxe ve výrobní firmě, montáž, obsluha strojů výhodou

Nabízíme:

* práci v moderní výrobní firmě

* výkonnostní bonusy

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na stravování

* příspěvek na penzijní připojištění

* věrnostní odměny

* smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

* Místo výkonu práce: Jeseník

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Jeseník
Pracovní pozice Operátor výroby topných panelů, kabelů a rohoží
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jeseník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby topných panelů, kabelů a rohoží ve městě Jeseník? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Jeseník - nejbližší úřady práce