Operátor výroby sušenek lovosice dpč

ústecký kraj, Lovosice, Lovosice

Operátor výroby sušenek Lovosice až 130 Kč

Hledáte práci nebo brigádu?

Láká Vás práce sladká a vonící sušenkami.

Chcete si sami určovat dny a směny ve kterých chcete pracovat dle svých možností?

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- výroba a balení sušenek

- práce ve směnném provoze (na výběr ze směn - ranní, odpolední, noční)

- možná práce i pouze o víkendu

co vám nabídneme

základní mzda 101,-Kč/hodina (při odpracování 15 směn +10Kč/hod)

+ příplatky dle směn:

8,20 Kč/hod při práci v odpolední směně

18,50 Kč/hod při práci v noční směně

10,40 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu

25% z průměrného výdělku při práci o víkendu

+ bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více

co od vás očekáváme

- pouze základní vzdělání není překážkou!

- manuální zručnost

- spolehlivost!!!

- dobrý zdravotní stav

- smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství PODMÍNKOU!!!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Randstad
Okres Lovosice
Odvětví práce výroba a průmysl
Pracovní pozice Operátor výroby sušenek lovosice dpč
Směnnost práce dočasný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby sušenek lovosice dpč ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě Randstad ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lovosice - výroba a průmysl