Operátor výroby - super plat až 29 000Kč

Třinec, Třinec

Co Vás čeká?

Práce na moderních pracovištích jako jsou lisovna, pece, obrábění, svařování, dokončovaní a finální balení

Nabídka: Co Vám nabídneme?

- Práci na hlavní pracovní poměr s nástupní mzdou 19 000 Kč s prémiemi a příplatky je hrubá mzda až 25 000 Kč,

- Po 1. roce se můžete těšit na hrubou mzdu až 29 500 Kč,

- 5 týdnů dovolené

- Záležím nám i na tvém zdraví, tudíž zajištěné stravování a pitný režim je pro nás samozřejmostí

Požadavky: Hledáte stabilní zaměstnání, ve kterém Vás ocení? Rádi by jste se stali součástí velké firmy, která je špičkou ve svém oboru?

Pak hledáme právě Vás.

Právě obsazujeme pozici ve výrobě v Třinci. Nástup možný IHNED.

Co musíte mít, aby jste se stali součástí našeho týmu?

- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 2 volna)

- Prostor máme pro zkušené frajery z výrobních firem i pro provozem nedotčené začátečníky – rádi Vás vše naučíme!

- Být týmový hráč a mít trochu technického myšlení

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER, s.r.o.
Okres Třinec
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Operátor výroby - super plat až 29 000Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby - super plat až 29 000Kč ve městě Třinec? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Třinec - Výroba a provoz