Operátor výroby
Suchý

Pracovní smlouva na 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: výroba akrylátových van, montáž masážních systémů, obsluha strojů na pracovišti i manuální práce, dodržování technologických postupů, kontrola kvality výrobků, plnění zadaných úkolů a stanovených norem.
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, manuální zručnost, ochota a schopnost rychle se učit, ŘP sk.B - není podmínkou, dobrý zdravotní stav.
První kontakt na e-mail. adrese: vecorek@riho.cz

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: RIHO CZ, a.s.
Okres Suchý
Odvětví práce
Pracovní pozice Operátor výroby
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 400 Kč - 23 500 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

RIHO CZ, a.s.
RIHO CZ, a.s., Suchý, /
  • Kontaktní osoba: Petr Věčorek
  • Telefon: 516 468 222, 724 903 552
  • E-mail: vecorek@riho.cz
Suchý - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby ve městě Suchý? Pošlete svůj životopis firmě RIHO CZ, a.s. ještě dnes.