OPERÁTOR VÝROBY

Nymburk, Nymburk

Náplň práce: obsluha zařízení na výrobu kartonových obalů, kontrola kvality vstupních materiálů a vyřazování nevhodných výrobků, zodpovědnost za kvalitu

Požadavky: ochotu pracovat ve třísměnném provozu, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou, pozice vhodná pro absolventy technických oborů

Nabízíme: jako bonus dostanete měsíčně až 20% své mzdy navíc, před Vánocemi obdržíte Vánoční bonus, Cafeteria - obdržíte příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod., užijete si 5 týdnů dovolené, najíte se za super ceny v našich Model kantýnách, pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání, můžete využít speciální bankovní program, Vy i Vaše rodina můžete volat za zvýhodněné ceny, pobavíte se na Model dnu, pořádáme vánoční večírek, dostanete vánoční dárek, přispíváme na penzijní připojištění

Kontaktujte nás e-mailem, osobně od 8:00 - 15:00 hod. (recepce závodu ) nebo telefonicky Po - Pá v době od 8:00 - 13:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Model Obaly a.s.
Okres Nymburk
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice OPERÁTOR VÝROBY
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR VÝROBY ve městě Nymburk? Pošlete svůj životopis firmě Model Obaly a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nymburk - Výroba a provoz
Nymburk - nejbližší úřady práce