OPERÁTOR VÝROBY | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ
Kraj Vysočina

POPIS POZICE:
Hledáme OPERÁTORY VÝROBY! Staň se součástí velkého projektu a připoj se k nám do týmu! Kam hledáme? Do mezinárodní výrobní společnosti na Velkobítešsku!

Průměrná nástupní mzda 33 500 Kč.
Mzda se navyšuje v závislosti na odpracovaných měsících.

Nabízíme různorodou činnost, žádný stereotyp! Střídat se budeš na několika pracovištích, čeká Tě montáž, kontrola kvality výrobních dílů, kompletace a balení výrobků.

Pracovat budeš na 12ti hodinové směny (model 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).

Hledáš pracovní uplatnění? Zavolej, napiš!

BENEFITY:
* 5 dní dovolené navíc
* Bonusy, prémie (13. a 14. mzda)
* Příspěvek na stravování
* Svozové autobusy, příspěvky na dopravu
* Cafeterie systém odměňování
* Odměna za doporučení zaměstnance

POŽADAVKY:
* Min. ZŠ vzdělání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Kraj Vysočina
Pracovní pozice OPERÁTOR VÝROBY | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 500 Kč - 33 500 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 21. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    47 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Kraj Vysočina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR VÝROBY | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 KČ ve městě Kraj Vysočina? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.