Operátor výroby hpp

ústecký kraj, Lovosice, Lovosice

Aktuálně hledáme spolehlivé a pracovité kandidáty na pozici Operátor sušenek na HPP na dlouhodobou spolupráci s možností dalšího kariérního a finančního postupu.

Láká Vás práce sladká a vonící sušenkami? Chcete mít stabilní zaměstnání a do práce chodit s úsměvem?

Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

obsluha výrobních strojů a balení sušenek
kontrola kvality výrobků
práce ve směnném provoze (3 směnný, 4 směnný)
co vám nabídneme
spolehlivost
ochota pracovat ve směnném provoze
manuální zručnost
dochvilnost
ochota dále se rozvíjet
středoškolské vzdělání
smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
výborný zdravotní stav
potravinářský průkaz

co od vás očekáváme

základní měsíční mzda 21.800,- Kč - (s příplatky za odpolední a noční směnu, nepřetržitý provoz)

možnost kariérního - finančního postupu
+ příplatky dle směn:
7,80 Kč/hod při práci v odpolední směně
17,60 Kč/hod při práci v noční směně
9,90 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu
25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
+ bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více
zvýhodněné závodní stravování
5 týdnů dovolené
balíček školení

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Randstad
Okres Lovosice
Odvětví práce gastronomie a pohostinství
Pracovní pozice Operátor výroby hpp
Směnnost práce stálý úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby hpp ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě Randstad ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lovosice - gastronomie a pohostinství