Operátor výroby brigáda
Pardubický kraj, Pardubický kraj, Pardubický kraj

POPIS POZICE:
Hledáme šikovné brigádníky do výrobního závodu ve Vysokém Mýtě. Práce na 2 nebo 3 směny.

BENEFITY:
- přípatek za odpolední a noční směnu
- doplňková odměna od mistra
- motivační bonus 1 750 Kč/měs. za splnění měsíčního fondu

POŽADAVKY:
- manuální zručnost
- ochota pracovat na směny

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Pardubický kraj
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice Operátor výroby brigáda
Směnnost práce temporary
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 135 Kč - 140 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 21. 5. 2021
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Pardubický kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby brigáda ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubický kraj - Operátor výroby

Hledáte brigády v Pardubický kraj? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.