OPERÁTOR VÝROBY AŽ 33000 Kč + ÚŽASNÉ BENEFITY
Odry

Informace
Hledáte práci s ubytováním? Rádi byste odvoz na směnu a domů nebo raději využijete příspěvek na dopravu ? Pojďte s námi vyrábět hadice pro celý svět!!! U nás příplatky i za to, že chodíte do práce! Pro místní máme „chodníčkové“ pro vzdálenější „dopravné“. Firma s více než 150ti letou historií Vám nabízí stabilní vysoké výdělky i v Covidové době!!!

Náplň práce:

- výroba průmyslových hadic

- jednoduchá obsluha strojů

- nepřetržitý provoz (kombinace 7,5h a 11h směn)
Co od vás očekáváme
Profil vhodného kandidáta:

- výborný zdravotní stav

- ochotu pracovat na směny

- samostatnost

- nutná znalost českého jazyka
Co vám nabízíme
Co Vám můžeme nabídnou ?

- smlouvu na hlavní pracovní poměr

- nadstandardní nástupní plat 121,60 Kč/hod

- příplatek za nepřetržitý provoz 26,90 Kč/hod

- příplatky za noční 20 Kč/hod

- prémie za plnění norem 10 %

- příplatek za víkend 10 %

- příplatky za přesčas 25-27 %

- 5 týdnů dovolené

Co máme pro Vás připraveno navíc ?

- svozová doprava Ostrava, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Přerov

- příspěvek na dopravu

- dotované ubytování

- pravidelný výplatní termín s možností zálohy pro nové zaměstnance

Rozjeďte to s námi ihned za nadstandartních podmínek i v tomto zvláštním období.

Vaše kariéra startuje právě teď ...

Detaily o pracovním místě:
Firma: Work Service Czech s.r.o.
Okres Odry
Odvětví práce Automobilový průmysl
Pracovní pozice OPERÁTOR VÝROBY AŽ 33000 Kč + ÚŽASNÉ BENEFITY
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč - 160 Kč hodina
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Odry - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR VÝROBY AŽ 33000 Kč + ÚŽASNÉ BENEFITY ve městě Odry? Pošlete svůj životopis firmě Work Service Czech s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Odry - Automobilový průmysl
Odry - nejbližší úřady práce