OPERÁTOR VÝROBY: 110Kč/hod.čist.+3000Kč příspěvek na bydlení
Prostějov

Co Vás čeká?

  • obsluha strojů, manipulace s výrobním materiálem, kompletace hotových výrobků, kontrolní činnost výroby

  • práce ve směnném provozu

  • střídání krátkého a dlouhého týdne, 12hodinové směny

Co od Vás očekáváme?

  • pečlivost, zodpovědnost, kladný přístup k práci

  • dobrý zdravotní stav

  • praxe ve výrobní společnosti výhodou (nikoliv podmínkou)

Co Vám nabízíme?

  • PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ ve výši 3.000 Kč čist./měsíčně, nebo ubytování ZDARMA

  • odpovídající finanční ohodnocení a skvělé příplatky a benefity

  • možnost kariérního růstu

  • zázemí stabilní společnosti

  • pracovní oblečení samozřejmostí

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 733 129 961. Budeme se těšit!