Operátor výrobní linky - lokalita ADAMOV!

Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - město

POPIS POZICE:
Máte praxi s montáží, umíte používat různé typy nářadí a číst pracovní instrukce?
Pokud ano máme pro Vás zajímavou nabídku!

Vaší náplní práce bude hlavně montáž a kompletace regálových systémů, jejich kontrola a příprava na expedici.

Lokalita: Adamov (cca 20 minut vlakem z Hlavního nádraží)

BENEFITY:
docházkový bonus
káva, čaj na pracovišti zdarma
výborná dopravní dostupnost

POŽADAVKY:
manuální zručnost
schopnost číst pracovní instrukce
samostatnost a spolehlivost
schopnost práce ve 3směnným provozu
práce vhodná i pro absolventy bez praxe

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Brno - město
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice Operátor výrobní linky - lokalita ADAMOV!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 15 000 Kč - 17 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 12. 10. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výrobní linky - lokalita ADAMOV! ve městě Brno - město? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - město - Operátor výroby