Operátor v automotive výrobě
Jindřichův Hradec, České Velenice

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive výroby, hledáme zaměstnance na pozice Operátorů ve výrobě.

Nástup možný 11.8.2020 nebo poté 18.8.2020

Náplň práce:

- práce na stroji

- pomocné a dokončovací práce

- dodržování výrobních plánů a předpisů kvality

Požadujeme:

- ochotu pracovat na směny (3-směnný provoz, 8hod směny)

- ochota přestěhovat se do Č. Budějovic

- základní znalost práce na počítači

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr pro významnou strojírenskou mezinárodní společnost

- ubytování zdarma nebo max.doplatek 1000Kč (záleží na typu ubytovacího zařízení)

- doprava z Českých Budějovic zdarma a zajištěná na všechny směny.

- přiděleného koordinátora, který Vám pomůže s nástupem, zapracováním

- nástupní mzda + odměna za docházku + osobní ohodnocení

- stravenky za noční směny

- dotované stravování v závodní jídelně

- možnost kariérního růstu

- sportovní i kulturní akce pro zaměstnance

Detaily o pracovním místě:
Firma: TEDY s.r.o.
Okres České Velenice
Odvětví práce
Pracovní pozice Operátor v automotive výrobě
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 300 Kč - 23 200 Kč
Nabídka přidána: 31. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

TEDY s.r.o.
  • Kontaktní osoba:
  • Telefon: 800101301
  • E-mail: info@rs-ig.com
České Velenice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor v automotive výrobě ve městě České Velenice? Pošlete svůj životopis firmě TEDY s.r.o. ještě dnes.