Operátor logistiky - řidič VZV
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Chceš se podílet na výrobě moderních aut? Vlastníš řidičské oprávnění skupiny "B"? Pojď pracovat pro Škodovku! Pro závod v Mladé Boleslavi hledáme řidiče VZV.
* zajímavá práce u prestižního zaměstnavatele ŠKODA AUTO * práce ve směnném provozu * činnosti v logistice a skladu v prostorách výrobního závodu

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • pozornost
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • reálný výdělek 37 000 Kč hrubého měsíčně
  • navýšení tarifní třídy po zkušební době
  • náborový příspěvek 12 000 Kč (po zkuš. době 5 000 Kč, po 6-ti měsících 7 000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO
  • příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)
  • příplatky za přesčasy a víkendy
  • stravenky 45 Kč / směna
  • osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
  • týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)
  • příspěvek na dopravu a ubytování