Operátor/ka výroby - Rakovník, doprava do zaměstnání zdarma

Rakovník, Rakovník

Náplň práce

Pro našeho významného klienta Valeo Autoklimatizace k.s. Rakovník, který se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

OPERÁTORY - OPERÁTORKY VÝROBY

Pohovor se koná vždy v úterý od 13:00 v první zasedací místnosti vedle vrátnice.

Popis pozice:
- manipulace se součástkami
- kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
Profil ideálního kandidáta:
- manuální zručnost
- odpovědnost, aktivní přístup
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenosti z obdobné pozice výhodou
- dobrý zdravotní stav

Benefity

- stabilní zázemí prosperující společnosti
- odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost
- dlouhodobou spolupráci
- zajištěné stravování v závodní jídelně + příspěvek na stravování
- dovolená 5 týdnů + 5 dní flexibilního volna

Možno využít svozovou dopravu ZDARMA ze směru od Žatce a Loun

Specializace

Strojírenství

Nabízená mzda

- základní mzda 22 000,- + příplatky za odpolední 10 Kč/hod., noční 16 Kč/hod.+ příplatky po zapracování a za výkon již po prvním odpracovaném měsíci

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad s.r.o.
Okres Rakovník
Odvětví práce Montážník/montér
Pracovní pozice Operátor/ka výroby - Rakovník, doprava do zaměstnání zdarma
Směnnost práce plný úvazek
Nabízená mzda: - základní mzda 22 000,- + příplatky za odpolední 10 Kč/hod., noční 16 Kč/hod.+ příplatky po zapraco
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby - Rakovník, doprava do zaměstnání zdarma ve městě Rakovník? Pošlete svůj životopis firmě Randstad s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Rakovník - Montážník/montér