Operátor/ka výroby – práce pro každého!
celá ČR, celá ČR, Kolín

Neváhejte a získejte už dnes lepší práci!

Hledáme operátor/ky výroby do provozů na Kolínsku, Kutnohorsku a Pardubicku

POPIS POZICE:

Nabízíme pozice v různých odděleních výroby, ozvěte se nám a nastupte právě tam, kde vám to bude vyhovovat nejvíc. Zkušenosti nejsou potřeba, vše vás naučíme.

PROFIL KANDIDÁTA:

Ať jste silák nebo šikula, pro každého najdeme uplatnění.

Navíc vás zaškolíme a vše vysvětlíme, stačí mít chuť do práce!

NABÍZÍME:

Zajímavou mzdu která se odvíjí od pozice, na kterou nastoupíte.

Navíc ke mzdě mnoho příplatků a výhod jako jsou například dovolena navíc, dotované stravování nebo zajištěné ubytování pro kandidáty z větší dálky.

Možnost osobního a pracovního rozvoje.

Příjemné pracovní prostředí.

Můžete také doporučit kamaráda a získat dalších 3 000 Kč navíc!