Operátor/ka výroby – práce pro každého!
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Neváhejte a získejte už dnes lepší práci! Hledáme operátor/ky výroby do provozů na Kolínsku, Kutnohorsku a Pardubicku
Nabízíme pozice v různých odděleních výroby, ozvěte se nám a nastupte právě tam, kde vám to bude vyhovovat nejvíc. Zkušenosti nejsou potřeba, vše vás naučíme.

Požadujeme

Ať jste silák nebo šikula, pro každého najdeme uplatnění.
Navíc vás zaškolíme a vše vysvětlíme, stačí mít chuť do práce!

Nabízíme

Zajímavou mzdu která se odvíjí od pozice, na kterou nastoupíte.
Navíc ke mzdě mnoho příplatků a výhod jako jsou například dovolena navíc, dotované stravování nebo zajištěné ubytování pro kandidáty z větší dálky.
Možnost osobního a pracovního rozvoje.
Příjemné pracovní prostředí.
Můžete také doporučit kamaráda a získat dalších 3 000 Kč navíc!