Operátor/ka výroby pneu - mzda až 30.000 Kč/měs s ubytováním, Zlín.
Zlín

Náplň práce:

  • výroba pláštů pneumatik pro mopedy, vozíky, zemědělské stroje
  • fyzicky namáhavá práce
  • tvým úkolem bude dle pokynů nadřízeného zajistit plynulou výrobu pneumatik

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • třísměnný provoz

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní mzda  149 Kč/hod + příplatky za směnnost
  • roční bonus s pololetní výplatou (ve výši 51% a 60%)
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravu
  • možnost ubytování
  • pravidelné zálohy, péče koordinátora
  • místo výkonu práce Zlín

nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Zlín
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Operátor/ka výroby pneu - mzda až 30.000 Kč/měs s ubytováním, Zlín.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-30 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby pneu - mzda až 30.000 Kč/měs s ubytováním, Zlín. ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Manuální práce
Zlín - nejbližší úřady práce