Operátor/ka výroby
Ústecký kraj, Most

POPIS POZICE:
Pro našeho význameného klienta hledáme manuálně zručné zaměstnance na pozici Operátor/ka výroby.

Jaká je náplň práce Operátora výroby:
* Manuální práce ve stoje na montážní lince
* Kompletace a kontrola výrobků ve stanoveném čase
* Udržování pořádku na pracovišti
* Dodržování 4S

BENEFITY:
* Stravenky v hodnotě 110,- Kč
* Po odpracování 12 kalendářních měsíců 5. týden dovolené
* Unišeky na sport, zdraví a kulturu v celkové hodnotě 3.000, - Kč/rok
* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 500,- Kč (po zkušební době).
* Příspěvek na dopravu 1.000,- (již zahrnut ve mzdě)
* Jednou ročně vitamínový balíček.
* 2 dny zdravotního volna (sickdays) ročně

POŽADAVKY:
Požadujeme:

* Min. základní vzdělání
* Manuální zručnost
* Ochota práce ve směnném provozu
* Spolehlivost a flexibilita

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Pracovní pozice Operátor/ka výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 Kč - 26 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 19. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    326 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.