Operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice

Louny, Velemyšleves
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 23
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Naturální výhody
    - Dovolená navíc
    - Zvláštní prémie
  • Nabízená mzda: 20 000 Kč/měsíc

místo výkonu práce: Hitachi Astemo Czech, Velemyšleves - Minice 60, Průmyslová zóna Triangle
agenturní zaměstnání, 3 nebo 4 směnný provoz
náplň práce:
obsluha stacionárních strojů a zařízení,
práce se záznamovou dokumentací
požadujeme:
samostatnost , spolehlivost, pečlivost při práci
ochota pracovat ve směnném provozu
zdravotní způsobilost
praxe na obdobné pozici výhodou
stravné, dovolená 25 dnů,příspěvek na dopravu, příspěvek na praní oděvů, docházkový bonus, kvalifikační bonus, výkonnostní bonus, nárok na 13. mzdu po odpracovaných 6 měsících
kontakt: - po-pá od 9,00 do 11,00 hod, e-mail:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Rapasol CZ s.r.o.
Lokalita: Velemyšleves
Pracovní pozice: Operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 6. 2023
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velemyšleves - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice ve městě Velemyšleves? Pošlete svůj životopis firmě Rapasol CZ s.r.o. ještě dnes.